Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження змін до Статуту Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення  п’ятдесят другої сесії

№16 від 26.08.2015 р.

 

 

Про збільшення розміру статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" та затвердження змін до Статуту Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись рішеннями сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015р. №2 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік" та п’ятдесят першої сесії Хмельницької міської ради від 15.07.2015р. №31 "Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік", Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1, ст.57 Господарського кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу Хмельницького комунального підприємства "Електротранс" на суму 8265000 (вісім мільйонів двісті шістдесят п'ять тисяч) гривень 00 коп.

2. Затвердити зміни до Статуту Хмельницького комунального підприємства “Електротранс” згідно з додатком.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Капуру та Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва.

 

Секретар міської ради   К.Чернилевський

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 26.08.2015р. №16

 

Зміни до Статуту

Хмельницького комунального підприємства "Електротранс", затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007р. №2

(є невід'ємною частиною Статуту)

 

Пункт 3.6. розділу 3 "Майно Підприємства" викласти в наступній редакції:

"3.6. Статутний капітал комунального підприємства утворюється Власником та становить 38996553 (тридцять вісім мільйонів дев’ятсот дев’яносто шість тисяч п’ятсот п’ятдесят три) гривні 88 коп.".

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Директор Хмельницького комунального підприємства "Електротранс"  В.Паламарчук

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!