Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження змін до статуту комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі”

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять четвертої сесії

№12 від 24.04.2013 р.

 

 

Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження змін до статуту комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі”

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення ) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1 та ст.ст.52,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.57 Господарського кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Південно- Західні тепломережі” на 4812000,00 грн. (чотири мільйони вісімсот дванадцять тисяч грн. 00 коп.).

2. Затвердити зміни до статуту комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі” згідно додатку.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства.

 

Міський голова   С.Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.04.2013р. №12

 

Зміни до Статуту

комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі”

Пункт 3.6. розділу 3 “Майно Підприємства” викласти в наступній редакції:

“3.6. Статутний капітал комунального підприємства утворюється Власником та становить 13290416,20 (тринадцять мільйонів двісті дев`яносто тисяч чотириста шістнадцять гривень 20 копійок) гривень.”

 

Директор комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” С.Цимбалюк

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!