Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення сімнадцятої сесії

№32 від 20.09.2017 р.

 

Про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 року №310-р, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 року №461-р «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2017 року», рішення п'ятнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 31.05.2017 року №100 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік», рішення шістнадцятої сесії Хмельницької міської ради від 12.07.2017 року №3 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік», рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 25.08.2016 року №591 «Про затвердження акту безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста зовнішніх мереж водовідведення житлового будинку по вул.Вайсера,4/2 ОСББ «Парус», рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 10.11.2016 року №768 «Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі каналізаційних стоків по вул.Соборній,73», керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на суму 22 514 063, 00 грн. (Двадцять два мільйони п'ятсот чотирнадцять тисяч шістдесят три гривні).

2. 3атвердити нову редакцію статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», яку доручити підписати директору міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» В.Кавуну (згідно з додатком).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 214 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!