Рішення міської ради

Про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової десятої сесії

№16 від 29.12.2016 р.

 

Про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, враховуючи рішення дев’ятої сесії міської ради від 26.10.2016 року №2, рішення виконавчого комітету від 26.05.2016 року №358, рішення виконавчого комітету від 28.07.2016 року №536, рішення виконавчого комітету від 13.10.2016 року №722, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007 року № 1 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Збільшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” на суму 3 693 112,6 грн. (три мільйони шістсот дев'яносто три тисячі сто дванадцять гривень 60 копійок).

2. Затвердити нову редакцію Статуту міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” шляхом викладення у вигляді додатку, який доручити підписати директору міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал” В.Кавуну.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Нестерука А.М. та міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал”.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 213 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!