Рішення міської ради

Про здійснення запозичення до бюджету Хмельницької міської територіальної громади в 2021 році

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової шостої сесії

№2 від 09.06.2021 р.

 

Про здійснення запозичення до бюджету Хмельницької міської територіальної громади в 2021 році

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою фінансування інвестиційного проєкту «Будівництво навчально-виховного комплексу на вул.Залізняка,32 у м.Хмельницькому», у відповідності до ст.16,74 Бюджетного кодексу України, рішення другої сесії Хмельницької міської ради від 23.12.2020 року №14 «Про бюджет Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік», рішення четвертої сесії Хмельницької міської ради від 17.02.2021 року №4 «Про підготовку щодо здійснення запозичення до бюджету Хмельницької міської територіальної громади в 2021 році», наказу Міністерства фінансів України від 07.05.2021 року №255 «Про погодження Обсягу та умов здійснення місцевого запозичення Хмельницькою міською радою у 2021 році», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколу засідання робочої групи з відбору банків для здійснення запозичення до бюджету Хмельницької міської територіальної громади в 2021 році від 04.03.2021 року, Порядком здійснення місцевих запозичень, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16.02.2011 року №110, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити місцеве запозичення шляхом залучення кредиту на наступних умовах:

1.1. Мета запозичення – забезпечення фінансовим ресурсом видатків бюджету розвитку Хмельницької міської територіальної громади для фінансування інвестиційного проєкту «Будівництво навчально-виховного комплексу на вул.Залізняка,32 у м.Хмельницькому»;

1.2. Форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з акціонерним банком «УКРГАЗБАНК»;

1.3. Вид запозичення – довгостроковий кредит;

1.4. Розмір та валюта запозичення – 60 000 000,00 (шістдесят мільйонів) гривень ;

1.5. Cтрок запозичення – до 5 років (з можливістю дострокового погашення);

1.6. Відсоткова ставка за користування кредитними коштами: для 1-го року кредитування – 11,9% річних, починаючи з 2-го року кредитування – облікова ставка Національного банку України плюс 5,4% річних;

1.7. Комісії та поруки – відсутні;

1.8. Майнове забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням – не надається;

1.9. Погашення кредиту здійснюється рівними щомісячними платежами відповідно до умов кредитного договору;

1.10. Сплата відсотків за користування запозиченням здійснюється щомісячно у дати повернення кредиту.

2. Уповноважити начальника фінансового управління Хмельницької міської ради Ямчука Сергія Миколайовича на підписання кредитного договору, а також змін до нього, з акціонерним банком «УКРГАЗБАНК».

3. Спрямувати кошти кредиту на фінансування інвестиційного проєкту «Будівництво навчально-виховного комплексу на вул.Залізняка,32 у м.Хмельницькому».

4. Фінансовому управлінню Хмельницької міської ради щорічно протягом строку запозичення передбачати в бюджеті Хмельницької міської територіальної громади у необхідних обсягах витрати на погашення та обслуговування боргових зобов’язань за запозиченням.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на фінансове управління Хмельницької міської ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

Міський голова О.СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!