Рішення міської ради

Про зменшення розміру статутного капіталу та затвердження нової редакції Статуту міського комунального підприємства-ринок «Ранковий»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять другої сесії

№28 від 04.07.2018 р.

 

Про зменшення розміру статутного капіталу та затвердження нової редакції Статуту міського комунального підприємства-ринок «Ранковий»

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням Хмельницької міської ради від 30.05.2007 р. №1, ст.57 Господарського Кодексу України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зменшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства-ринок «Ранковий» на 123228,00 грн. (сто двадцять три тисячі двісті двадцять вісім грн.).

2. Затвердити нову редакцію Статуту міського комунального підприємства-ринок «Ранковий», який доручити підписати директору міського комунального підприємства – ринок «Ранковий» Чекману Володимиру Костянтиновичу (згідно з додатком).

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука, відділ  внутрішнього контролю та управління торгівлі.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

Міський голова  О.Симчишин

File link
Розмір: 230 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!