Рішення міської ради

Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової третьої сесії

№17 від 12.01.2011 р.

 

 

Про зміну цільового призначення земельної ділянки громадянину

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002р. №502, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити цільове призначення земельної ділянки з “для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення” на “для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови” громадянину згідно з додатком. 

2. Громадянину, якому змінюється цільове призначення земельної ділянки, замовити державний акт на право власності на земельну ділянку у двомісячний термін.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

           

Міський голова С. Мельник

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від  12.01.2011 р. №17

С П И С О К

громадян, яким  змінюється цільове призначення земельних ділянок з “для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення” на “для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) -  землі житлової та громадської забудови”

п\п

Прізвище, ім’я,

по-батькові.

Домашня  адреса.

Місце розташування

земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

ПІСКОВЕЦЬКИЙ Роман Вікторович

       

вул. Нижня Берегова,2А

500

ріш.36-ої сесії міської ради від 26.05.2010р. №32

Секретар міської ради В. Лесков

Завідуюча юридичним відділом  Г. Олійник

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!