Рішення міської ради

×

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object in _weather_parse_forecast() (line 219 of /home/khmgov/public_html/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in _weather_parse_forecast() (line 219 of /home/khmgov/public_html/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).

Про зміну цільового призначення земельних ділянок  громадянам

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення п'ятої сесії

№43 від 30.03.2011 р.

 

 

Про зміну цільового призначення земельних ділянок  громадянам

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002р. №502, Земельним кодексом України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити цільове призначення земельних ділянок з “для ведення особистого селянського господарства – землі сільськогосподарського призначення” на “для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови” громадянам згідно з додатком.

2. Громадянам, яким змінюється цільове призначення земельних ділянок, замовити державні акти на право власності на земельні ділянки у двомісячний термін.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

           

Міський голова С. Мельник

 

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 30.03.2011 р. №43

С П И С О К

громадян, яким  змінюється цільове призначення земельних ділянок з “для ведення особистого селянського господарства - землі сільськогосподарського призначення” на “для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – землі житлової та громадської забудови”

п\п

Прізвище, ім’я,

по-батькові.

Домашня  адреса.

Місце розташування

земельної ділянки

Площа,

м2

Підстава

1.

БОГДАНОВ Григорій Євстафійович

м.Хмельницький,

вул. Верхня Берегова,15/1А

475

ріш.38-ої сесії міської ради від 08.09.2010р. №33

2.

ЛЯНДЕБУРСЬКИЙ Віталій Генеушевич

м.Хмельницький,

вул.Підгірна,5/1

1232

ріш.38-ої сесії міської ради від 08.09.2010р. №33

3.

МЕЛЬНИК Любов Іванівна

 

м.Хмельницький,

вул.Підкови,2/2

1416

ріш.40-ої сесії міської ради від 03.11.2010р. №13

Секретар міської ради В. Лесков

В.о. завідуючої юридичним відділом Л. Демчук

Начальник управління земельних ресурсів та земельної реформи С. Самишкін

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!