Рішення міської ради

Про зміну розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення двадцять другої сесії

№39 від 04.07.2018 р.

 

 

Про зміну розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, враховуючи рішення виконавчого комітету від 28.09.2017 року №699, рішення виконавчого комітету від 08.06.2017 року №407, рішення Хмельницької міської ради від 25.10.2017 року №1, рішення Хмельницької міської ради від 27.12.2017 року №8, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007 року №1 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зменшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на суму 336467,07 грн. (триста тридцять шість тисяч чотириста шістдесят сім гривень, 07 копійок).

2. Збільшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на суму 8005375,00 грн. (вісім мільйонів п'ять тисяч триста сімдесят п'ять гривень).

3. Затвердити нову редакцію статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», який доручити підписати директору міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» В. Кавуну.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та міське комунальне підприємство «Хмельницькводоканал».

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

Міський голова О.Симчишин

File link
Розмір: 326 КБ
Формат: pdf

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!