Проекти рішень міської ради

Про зміну типу та перейменування Хмельницької санаторної школи із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців)

 

 

Про зміну типу та перейменування Хмельницької санаторної школи із  збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців)

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1354 «Про затвердження порядку надання закладу освіти статусу закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 1999 року № 2061 «Про затвердження положення про заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання» зі змінами, рішенням Хмельницької міської ради від 25.10.2017 року № 57 «Про уповноваження керівників виконавчих органів Хмельницької міської ради на здійснення повноважень засновника щодо управління підпорядкованими закладами освіти», із змінами внесеними рішенням Хмельницької міської ради від 04.07.2018 року «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності та внесення змін у рішення сесій Хмельницької міської ради , міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити тип Хмельницької санаторної школи із збереженням у складі закладу освіти інтернату з цілодобовим повним утриманням учнів (вихованців) на Хмельницький спортивний ліцей.

2. Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради розробити та затвердити статут ліцею, який доручити підписати Балабуст Н. Ю.

3.  Доручити Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради підготувати та направити  до Міністерства молоді  та спорту України клопотання про надання закладу освіти статусу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання.

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

Міський голова  О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!