Рішення міської ради

Про звернення депутатів Хмельницької міської ради

 

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової чотирнадцятої сесії

№1 від 05.03.2022 р.

 

Про звернення депутатів Хмельницької міської ради

 

Відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про правовий режим воєнного стану», з метою негайного донесення до міжнародної спільноти необхідності впровадження зони А2/АD над територією України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутись до Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо підтримки прохання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про закриття неба над Україною (звернення додається).

 

Міський голова Олександр СИМЧИШИН

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Хмельницької міської ради до Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО щодо підтримки прохання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про закриття неба над Україною

 

Ми, депутати Хмельницької міської ради та Хмельницький міський голова від імені Хмельницької міської територіальної громади звертаємося до Вас на підтримку прохання Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО про закриття неба над Україною. В Україні йде жорстока війна. Агресор – Російська Федерація – обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру та промисловість. Гинуть тисячі невинних мирних жителів, серед яких літні люди, жінки, діти. Гинуть наші військові. Закликаємо Вас негайно закрити повітряний простір над Україною! Це єдиний варіант гарантувати безпеку мирним українцям, убезпечити нашу країну та світ від можливих екологічних і техногенних катастроф. Днями була обстріляна Запорізька АЕС. Шанс ядерної катастрофи для світу буде присутнім поки агресор – Росія – атакує територію нашої країни. Щодень очікування має страшну ціну для українського народу. Знищено сотні об’єктів транспортної інфраструктури, житлових будинків, лікарень та дитячих садків. Треба діяти вже сьогодні! Закрити небо над Україною – означає врятувати життя сотень і тисяч цивільних громадян України. Адже життя людини – найвища цінність і невід’ємне право. Саме на цих цінностях тримається весь західний світ. Захистити право українців і наших дітей на життя в самому центрі Європи – Ваш моральний, людський і батьківський обов’язок. Саме час проявити свою сміливість, відповідальність та рішучість перед всім світом. Ви можете увійти в історію як політики, які зробили все можливе, щоб зупинити жорстоке кровопролиття та не допустити тисячі людських жертв в цивілізованому світі у XXI столітті. Підтримайте нашу країну у боротьбі з російськими окупантами.

Просимо лідерів держав США, Франції, Німеччини, Великобританії та представників міжнародної міжурядової організації НАТО закрити повітряний простір над Україною. Шановні Джо Байден, Еммануель Макрон, Олаф Шольц, Борис Джонсон, Єнс Столтенберг, Ви можете врятувати мільйони життів одним рішенням. В Україні іде жорстока війна, гинуть діти, мирні люди.

Закликаємо Вас негайно закрити повітряний простір над Україною! Врятуєте Україну – збережете Світ!

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!