Рішення міської ради

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні

 

 

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА


Рішення позачергової дванадцятої сесії

№1 від 15.03.2017 р.

 

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні

 

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні (текст звернення додається).

2. Звернення опублікувати в газеті міської ради "Проскурів», розмістити на офіційному сайті Хмельницької міської ради та оприлюднити в інших засобах масової інформації.

 

Міський голова О.Симчишин

 

Додаток

до рішення сесії міської ради

від 25.01.2017р. №13

 

Звернення

Ми, депутати Хмельницької міської ради, засуджуємо факт силового розгону учасників блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей та закликаємо Президента України П.Порошенка, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України докласти усіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні.

Представляючи інтереси громади міста Хмельницького, ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна – це боротьба за свою державу, а для інших цинічний бізнес. Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективних дій влади.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» вимагаємо від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана наступне:

1. Негайно закрити усі кримінальні провадження та припинити переслідування учасників блокади ОРДЛО.

2. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Амброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

3. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон «Про тимчасово окуповану територію України».

4. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.

5. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи.

6. Визнати АТО - війною, яка ведеться проти України країною – агресором – Російською Федерацією.

7. Взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

8. Вимагаємо від МВС України та Антитерористичний центр СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни.

9. Негайно ухвалити проект закону України №2066А «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України».

 

Секретар міської ради М.Кривак

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!