Новини

Студенти-пільговики отримають матеріальну допомогу на навчання

Відбулося засідання комісії з визначення кандидатів з-поміж студентів пільгових категорій для надання їм матеріальної допомоги для навчання у закладах вищої/фахової передвищої освіти України усіх форм власності у ІІ семестрі 2023/2024 навчального року.

У міській раді, Департаменті освіти та науки добре розуміють, що не всім вдається здобути освіту без труднощів. Деякі студенти належать до пільгових категорій, які потребують особливої уваги та підтримки. Це ті, хто є дитиною Героїв, які віддали життя за Україну, хто втратив батьків або піклування, хто має інвалідність, хто є членом багатодітної або малозабезпеченої сім'ї. Таким студентам важко забезпечити себе фінансово, а тому громада допомагає їм у навчанні.

Члени комісії уважно вивчили отримані заяви та додані документи, проаналізували запропоновані кандидатури й прийняли рішення про надання диференційованої матеріальної допомоги.

Підсумок роботи комісії: матеріальну допомогу отримають 16 студентів з різних закладів освіти, які навчаються в Хмельницькому, Києві, Вінниці та інших містах. Сума допомоги залежить від вартості навчання студента та рівня освіти. Усього на поточний рік студентам-пільговикам передбачено в бюджеті 480 тисяч гривень.

За інформацією Департаменту освіти та науки

Хмельницької міської ради

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!