Рішення виконавчого комітету

від 09.11.2017 року № 808 Про створення комісії з питань   безоплатної передачі в комунальну  власність територіальної громади міста мережі каналізаційних стоків по вул. Північній, 115 колективного підприємства «Хмельницький комбінат будівельних матеріа"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 09.11.2017 року № 808

Про створення комісії з питань   безоплатної передачі в комунальну  власність територіальної громади міста мережі каналізаційних стоків по вул. Північній, 115 колективного підприємства «Хмельницький комбінат будівельних матеріалів»

 

На виконання рішення шістнадцятої сесії міської ради від 12.07.2017 № 48, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Створити комісію з питань безоплатної передачі в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького мережі каналізаційних стоків довжиною 240 м. п., яка побудована відповідно до технічних умов № 235 від 26.11.2014 поза межами земельної ділянки по вул. Північній, 115, загальною кошторисною вартістю 409 865 (чотириста дев’ять тисяч вісімсот шістдесят п’ять) гривень, у зв'язку із будівництвом багатоповерхового житлового будинку з вбудованими магазинами продовольчих та непродовольчих товарів та офісами колективного підприємства «Хмельницький комбінат будівельних матеріалів» у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  А. Нестерука.

 

Міський голова                                                                                                      О. Симчишин

                 

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!