Розпорядження міського голови

від 10.06.2020 № 129-р "Про затвердження Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах"

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10.06.2020 № 129-р

Про затвердження Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», на виконання розпорядження міського голови № 207-р від 10.06.2011 року «Про забезпечення доступу до публічної інформації», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Хмельницькій міській раді та її виконавчих органах, згідно з додатком.
  2. Посадовим особам, які організовують доступ до публічної інформації у виконавчих органах Хмельницької міської ради при розгляді запитів на публічну інформацію дотримуватись Порядку складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. Сабій.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!