Рішення виконавчого комітету

від 11.06.2020 № 468 "Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста тимчасової громадської вбиральні приватного підприємства «Укрбудсервіс Поділля»"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 11.06.2020 № 468

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста тимчасової громадської вбиральні приватного підприємства «Укрбудсервіс Поділля»

 

Розглянувши матеріали, надані комунальним підприємством «Парки і сквери міста Хмельницького», на виконання рішення тридцять четвертої сесії міської ради від 09.10.2019 № 43, рішення виконавчого комітету міської ради від 26.12.2019 № 1109, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт безоплатної приймання-передачі від 01.06.2020 в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького тимчасової громадської вбиральні приватного підприємства «Укрбудсервіс Поділля», що встановлена на території парку «Молодіжний» (додається).

2. Комунальному підприємству «Парки і сквери міста Хмельницького» (О. Боднарчук) прийняти на баланс тимчасову громадську вбиральню, що встановлена на території парку «Молодіжний», та зовнішні мережі водопроводу і каналізації в частині: водопровід від будівлі до колодязя В 1-2, довжиною 5 м, включаючи колодязь та запірну арматуру; каналізацію від будівлі довжиною 5 м до КНС.

3. Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» (В. Кавун) прийняти на баланс мережі водопроводу, що розміщені на території парку «Молодіжний», від колодязя B1-2 до B1-1 та каналізацію від К1-2 (приєднання до існуючих мереж) до К1-1 (колодязь-гаситель), включаючи КНС насос Wilo-Drain MTS 40E20;13/11.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!