Розпорядження міського голови

від 12.01.2024 № 12-р "Про стан військового обліку на території Хмельницької міської територіальної громади у 2023 році та завдання щодо його поліпшення на території Хмельницької міської територіальної громади у 2024 році"

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12.01.2024 № 12-р

Про стан військового обліку на території Хмельницької міської територіальної громади у 2023 році та завдання щодо його поліпшення на території Хмельницької міської територіальної громади у 2024 році

 

 

Відповідно до Законів України «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про правовий режим воєнного стану», указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів», з метою забезпечення функціонування системи військового обліку та контролю за виконанням громадянами України військового обов’язку та дотриманням ними встановлених правил військового обліку, своєчасного бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами та організаціями, у відповідності до інформації щодо стану військового обліку на території Хмельницької міської територіальної громади, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Інформацію начальника Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки про стан військового обліку на території Хмельницької міської територіальної громади за 2023 рік взяти до відома (додаток 1).

2. Затвердити завдання щодо методичного забезпечення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та підвищення кваліфікації посадових осіб на території Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік (додаток 2).

3. Затвердити план проведення перевірок стану військового обліку громадян України на підприємствах, установах та організаціях, розташованих на території Хмельницької міської територіальної громади на 2024 рік (додаток 3).

4. Затвердити склад комісії з перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, розташованих на території Хмельницької міської територіальної громади (додаток 4).

5. Затвердити графік звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій Хмельницької міської територіальної громади з обліковими даними Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2024 рік (додаток 5).

6. Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю забезпечити інформаційний супровід функціонування системи військового обліку, спільно з начальником Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки розміщувати інформаційні матеріали з питань військового обліку на офіційному вебсайті Хмельницької міської ради.

7. Відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування  забезпечити ведення персонального військового обліку призовників і військовозобов’язаних, які працюють в виконавчих органах Хмельницької міської ради.

8. Управлінню з питань реєстрації Хмельницької міської ради щомісяця до 5 числа надавати повідомлення Хмельницькому об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки про реєстрацію, ліквідацію підприємств, установ та організацій, зареєстрованих (ліквідованих) на території Хмельницької міської територіальної громади.

9. Виконавцям основних заходів за результатами проведеної роботи поінформувати Хмельницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки до 10 грудня 2024 року для узагальнення та подальшого інформування Хмельницької міської ради до 25 грудня 2024 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Ю. САБІЙ.

 

Міський голова   Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!