Рішення виконавчого комітету

від 12.04.2018 року № 255 "Про надання дозволу на передачу з балансу міського  комунального  підприємства «Хмельницькводоканал»   на   баланс комунального підприємства по будівництву, ремонту і експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 12.04.2018 року № 255

Про надання дозволу на передачу з балансу міського  комунального  підприємства «Хмельницькводоканал»   на   баланс комунального підприємства по будівництву, ремонту і експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради частини водопровідної  мережі по вул. Свободи 18/1

 

            Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», комунального підприємства по будівництву, ремонту і експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням 28 сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 року № 11 «Про впорядкування управління об'єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», виконавчий комітет міської ради

 

                                                                    ВИРІШИВ:

 

            1. Надати дозвіл на передачу з балансу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на баланс комунального підприємства по будівництву, ремонту   та    експлуатації    доріг   виконавчого    комітету    Хмельницької    міської    ради частини  водопровідної мережі  по вул. Свободи 18/1, діаметром 400 мм, довжиною 200 погонних  метрів, для подальшого використання під дощову каналізацію, згідно  із  додатком. 

            2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  А.Нестерука.

 

             Міський голова                                                                                     О. Симчишин

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

від 12.04.2018 № 255

 

 

 

ПЕРЕЛІК

основних засобів, які обліковуються на балансі МКП “Хмельницькводоканал”

та підлягають передачі на баланс КП БРЕД

 

п\п

Найменування об'єкта

Рік побудови (дата введення в експлуатацію)

Номер об'єкта

Інформація про проведення модернізації, модифікації, добудови, дообладнання, реконструкції

Вартість здійснених капітальних інвестицій, грн.

Первісна (переоці-нена) вартість, грн.

Сума нарахова-ного зносу, грн.

Балансова (залишкова) вартість, грн.

Інвентар-ний

Завод-ський

паспортний

1

Частина мережі водопроводупо вул. Свободи, 18/1, що пролягає від буд.№12 до буд.№18 по вул. Свободи (позамайданчикові мережі) труба стальна діаметром 400 мм., довжиною 200,0 п.м.

1983 р.

155

       

24010

22705,43

1304,57

Керуючий справами                       Ю.Сабій

Директор МКП “Хмельницькводоканал”                                 В. Кавун

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!