Рішення виконавчого комітету

від 12.04.2018 року № 279 "Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста водопроводу та каналізації колективного підприємства «Цивільжитлобуд»"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 12.04.2018 року № 279

Про затвердження акта безоплатної приймання-передачі в комунальну власність територіальної громади міста водопроводу та каналізації колективного підприємства «Цивільжитлобуд»

 

 

На виконання рішення сорок дев’ятої сесії міської ради  від 08.04.2015 № 40, рішення виконавчого комітету міської ради від 12.01.2017 № 44 зі змінами, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням сорок другої сесії міської ради від 17.09.2014 № 17, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Затвердити акт безоплатної приймання-передачі від 15.03.2018 в комунальну власність територіальної громади міста водопроводу та каналізації по вул. Інститутській, 6 Б у місті Хмельницькому колективного підприємства «Цивільжитлобуд».

2. Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» (В. Кавун) прийняти на баланс водопровід та каналізацію по вул. Інститутській, 6 Б у місті Хмельницькому.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова                                                                                                      О. Симчишин

                 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!