Рішення виконавчого комітету

від 12.10.2017 року № 716 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на плановий період (2018 р.)"

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 12.10.2017 року № 716

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на плановий період (2018 р.)

 

 

Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», з метою забезпечення економічної діяльності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих мереж з водопостачання та водовідведення і на виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 року №630 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 14.12.2012 року №381 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про погодження Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на плановий період (2018 р.) (додається).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука.

 

Міський голова О. Симчишин

 

File link
Розмір: 47 КБ
Формат: doc

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!