Рішення виконавчого комітету

від 13.04.2023 року № 328 "Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможця конкурсу із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 13.04.2023 року № 328

Про введення в дію рішення конкурсної комісії про визначення переможця конкурсу із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади

 

 

З метою впорядкування надання мешканцям Хмельницької міської територіальної громади своєчасних, належної якості послуг з вивезення побутових відходів, відповідно до рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади» від 23.02.2023 № 153, керуючись Законами України  «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Ввести в дію рішення конкурсної комісії, оформлене протоколом засідання конкурсної комісії від 10.04.2023 року, про визначення Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади за лотом 1, а саме: на території міста Хмельницького, обмеженої з півночі землями Олешинського старостинського округу ХМТГ та Лісогринівецької сільської громади. Східна межа міста обмежена землями Давидковецького та Копистинського старостинського округу ХМТГ. Південна частина межує з землями Копистинського старостинського округу ХМТГ до вул. Проектна 10 і далі по вул. Проектній до річки Кудрянка, далі по річці Кудрянка та ставках на ній до західної межі земель Розсошанської сільської громади. З заходу територія обмежена землями Шаровечківського старостинського округу ХМТГ та Чорноострівської сільської громади.

2. Уповноважити заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка укласти договір з переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Хмельницької міської територіальної громади за лотом 1 строком на п’ять років.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту інфраструктури міста В. Новачка та управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради.

 

Міський голова  Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!