Рішення виконавчого комітету

від 13.06.2019 № 465 "Про підсумки роботи житлово- комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання на наступний осінньо-зимовий період"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 13.06.2019 № 465

Про підсумки роботи житлово- комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання на наступний осінньо-зимовий період

 

 

            Заслухавши інформацію начальника управління житлово-комунального господарства  В. Новачка «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання на наступний осінньо-зимовий період», слід відмітити, що в місті проведена відповідна робота щодо забезпечення утримання житлово-комунального господарства в належному стані під час опалювального сезону 2018-2019 років.

            До експлуатації в осінньо-зимовий період 2018-2019 років управляючими муніципальними компаніями «Центральна», «Проскурівська», «Південно-Західна», «Дубове», «Озерна», товариствами з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький», «Житлово-експлуатаційне об’єднання», підприємствами та організаціями, які мають на балансі відомчий житловий фонд, об’єднаннями співвласників багатоквартирних житлових будинків, незважаючи на значну заборгованість мешканців за надані послуги, було підготовлено весь житловий фонд, саме 1599 житлових будинків. Управителями та балансоутримувачами були виконані всі необхідні заходи, що дало можливість провести опалювальний сезон без зривів та аварійних ситуацій.

            З метою забезпечення утримання в належному стані вулично-дорожньої мережі міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг було використано 3953 тонни протиожеледної суміші, 1953,7 тонн солі.

            Аналізуючи роботу міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» (В. Скалій) та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» (П. Возборський) в опалювальний період 2018-2019 років, варто відзначити, що під час підготовки до опалювального сезону підприємствами виконано заміну 8,6 тис. мп теплових мереж на попередньо ізольовані труби, виконано реконструкцію котельні на вул. Сковороди, 11, технічне переоснащення когенераційних установок в котельнях на вул. Водопровідній, 28, вул. Свободи, 44, реконструкцію центральних теплових котлів, модернізацію станції підкачки на вул. Кам’янецькій, 102 та інші роботи.

            Незважаючи на жорсткі вимоги газопостачальних компаній до теплопостачальних підприємств та завдяки роботам, які виконані під час реконструкції та капітального ремонту котлів, теплових мереж, технічного переоснащення котелень, опалювальний сезон розпочався своєчасно. За цей час не було порушень в наданні послуг теплопостачання та гарячого водопостачання житлового фонду і об’єктів соціального призначення.

            Міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал» (В. Кавун) в осінньо-зимовий період 2018-2019 років були підготовлені всі свердловини та водопровідні станції другого підйому, створено запас заглибних насосних агрегатів, проведена промивка та дезінфекція водопровідних мереж міста, підготовлено всі каналізаційні насосні станції та  мулові майданчики, що дало можливість підприємству провести опалювальний період без суттєвих порушень в наданні послуг з водопостачання та водовідведення.

            Впродовж 2018-2019 років в загальноосвітніх навчальних закладах міста, закладах культури, охорони здоров’я, на об’єктах, що знаходяться в сфері управління управлінь транспорту та зв’язку, молоді та спорту був виконаний значний обсяг робіт з ремонту покрівель, водопровідно-каналізаційних мереж та опалювальних систем, що дозволило забезпечити їх надійну експлуатацію в осінньо-зимовий період.

            Управлінням житлово-комунального господарства, управляючими муніципальними компаніями, комунальними підприємствами, міським комунальним підприємством «Хмельницьктеплокомуненерго», комунальним підприємством «Південно-Західні тепломережі», міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал», департаментом освіти та науки, управліннями охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, культури і туризму, молоді та спорту, міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності розроблені першочергові заходи щодо підготовки житлових будинків, будівель та споруд, теплового та водопровідного господарства до роботи в опалювальний період 2019-2020 років.

            На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

            1. Інформацію начальника управління житлово-комунального господарства В. Новачка «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та завдання на наступний осінньо-зимовий період» взяти до відома.

            2. Затвердити першочергові заходи з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років згідно з додатком.

            3. До 01.10.2019 керівникам установ, підприємств та організацій міської комунальної власності забезпечити своєчасне виконання робіт з підготовки будівель та споруд до опалювального сезону 2019-2020 років.

            4. До 01.10.2019 рекомендувати управителям багатоквартирних житлових будинків, керівникам товариств з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький», «Житлово-експлуатаційне об’єднання», підприємств і організацій, які мають на балансі відомчий житловий фонд, головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків забезпечити підготовку житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

            5. До 30.10.2019 директору Хмельницького комунального підприємства «Спецкомунтранс» О. Зіміну підготувати під’їзні дороги та дороги на полігоні твердих побутових відходів для експлуатації в осінньо–зимовий період.

            6. До 01.10.2019 в. о. директора комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг М. Ваврищуку придбати в необхідній кількості піщано-соляну суміш та підготовити всю наявну техніку для належного утримання вулично-дорожньої мережі міста в осінньо–зимовий період.

7. До 01.10.2019 керівникам міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» В. Скалію, міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» В. Кавуну, комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» П. Возборському, начальнику міського комунального аварійно-технічного підприємства житлово-комунального господарства І. Білокриницькому створити запас матеріалів для аварійно-відновлювальних робіт в осінньо-зимовий період.

            8. До 01.10.2019 керівникам міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» В. Скалію, комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» П. Возборському, директорам управляючих муніципальних компаній «Центральна», «Проскурівська», «Південно-Західна», «Дубове», «Озерна», товариств з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький», «Житлово-експлуатаційне об’єднання», підприємств та організацій, які мають на балансі відомчий житловий фонд, головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків, в управлінні та на обслуговуванні яких перебувають внутрішньобудинкові мережі тепло-, водопостачання, провести заміну непридатної для подальшого використання запірної арматури, завершити роботи з теплоізоляції мереж, ремонту, відновлення, промивки внутрішньобудинкових систем опалення, перевірки і забезпечення належного стану приладів обліку теплової енергії.

9. До 01.10.2019 керівникам управляючих муніципальних компаній, комунальних підприємств, департаменту освіти та науки, управлінь охорони здоров’я, транспорту та зв’язку, культури і туризму, молоді та спорту вжити заходів щодо придбання в необхідних обсягах протиожеледних матеріалів.

10. До 01.10.2019 рекомендувати управителям багатоквартирних житлових будинків, керівникам товариств з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький», «Житлово-експлуатаційне об’єднання», підприємств і організацій, які мають на балансі відомчий житловий фонд, головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків вжити заходів щодо придбання в необхідних обсягах протиожеледних матеріалів.

11. До 01.10.2019 начальнику управління житлово-комунального господарства В. Новачку розробити заходи щодо залучення спеціалізованої техніки підприємств та організацій всіх форм власності на боротьбу зі сніговими заметами та закріпити їх за вулицями, які не обслуговують комунальні підприємства.

12. Управляючим муніципальним компаніям активізувати просвітницьку роботу з мешканцями, щодо можливості участі в Програмі співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Хмельницького на 2019-2023 роки.

            13. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка, заступника міського голови А. Нестерука, заступника міського голови Г. Мельник.

 

Міський голова О. Симчишин

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!