Рішення виконавчого комітету

від 19.07.2018 № 500 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції cтатуту міського комунального підприємства «Хмел

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 19.07.2018 № 500

Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» та затвердження нової редакції cтатуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»

 

Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», враховуючи рішення виконавчого комітету від 22.02.2018 року № 149, рішення виконавчого комітету від 22.03.2018 року № 215, рішення двадцять першої сесії Хмельницької міської ради від 11.04.2018 року № 3, керуючись Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007 року № 1 та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозиції:

1.1. про збільшення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на суму 27 205 832,00 грн. (двадцять сім мільйонів двісті п'ять тисяч вісімсот тридцять дві гривні).

1.2. про затвердження нової редакції статуту міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», яку доручити підписати директору міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» В. Кавуну (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова О. Симчишин

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!