Рішення виконавчого комітету

від 19.07.2018 № 515 "Про надання дозволу на безоплатну передачу на баланс управління міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» проектно-кошторисної документації"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 19.07.2018 № 515

Про надання дозволу на безоплатну передачу на баланс управління міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» проектно-кошторисної документації

 

Розглянувши  клопотання  товариства з обмеженою відповідальністю «Автотехкультсервіс», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Надати дозвіл на безоплатну передачу на баланс міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» проектно - кошторисної документації «Будівництво мереж водопроводу та напірної каналізації по вулиці Геологів в м. Хмельницькому» вартістю 149718,30 грн. (сто сорок дев’ять тисяч сімсот вісімнадцять гривень тридцять копійок (без ПДВ).

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови В. Гончарука та А. Нестерука .

Міський голова  О. Симчишин

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!