Рішення виконавчого комітету

від 23.08.2018 № 659 "Про використання поліетиленових пакетів в об’єктах торговельної мережі та на ринках м. Хмельницького"

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 23.08.2018 № 659

Про використання поліетиленових пакетів в об’єктах торговельної мережі та на ринках м. Хмельницького

 

            Розглянувши клопотання управління торгівлі, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту навколишнього середовища та збереження довкілля, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

            1. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність у сфері торгівлі, пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових поліетиленових пакетів, одноразового посуду – пакети для упакування, посуд з біологічних полімерних чи паперових матеріалів, багаторазові торбини тощо.

2. Організувати роботу з місцевими засобами масової інформації про шкідливість для довкілля поліетиленових пакетів, пластикової тари та упаковки і доцільність обмеження її використання в побуті, методи вилучення із сміттєвої маси та утилізації, а також переваги використання еко-безпечних пакувальних матеріалів.

            3. Контроль   за    виконанням   рішення    покласти    на   заступників   міського   голови А. Бондаренка, В. Гончарука, Г. Мельник.

 

 

Міський голова                                                                                                       О. Симчишин

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!