Рішення виконавчого комітету

від 24.06.2021 № 603 "Про уповноваження головних спеціалістів - інспекторів з паркування управління транспорту та зв’язку від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, накладати адміністрати

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 24.06.2021 № 603

Про уповноваження головних спеціалістів - інспекторів з паркування управління транспорту та зв’язку від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, накладати адміністративні стягнення та затвердження Положення про формений одяг головних спеціалістів - інспекторів з паркування управління транспорту та зв’язку

 

Розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» та Кодексом України про адміністративні правопорушення,  виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Уповноважити головних спеціалістів - інспекторів з паркування управління транспорту та зв’язку Лижника Вадима Віталійовича та Остапішина Івана Івановича від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою і сьомою статті 122, частинами першою, другою та восьмою статті 1521 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накладати адміністративні стягнення.

2. Головні спеціалісти - інспектори з паркування управління транспорту та зв’язку під час виконання своїх службових обов'язків повинні бути одягнені у формений одяг.

3. Затвердити Положення про формений одяг головних спеціалістів - інспекторів з паркування управління транспорту та зв’язку згідно з додатком.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови М. Ваврищука.

 

Заступник міського голови  М. ВАВРИЩУК

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!