Рішення виконавчого комітету

від 24.06.2021 № 608 "Про затвердження Правил користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 24.06.2021 № 608

Про затвердження Правил користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади

 

З метою підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезення пасажирів електричним транспортом, розглянувши клопотання Хмельницького комунального підприємства «Електротранс», керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про міський електричний транспорт», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Правилами надання населенню послуг з перевезень міським електротранспортом, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 № 1735, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Правила користування електричним транспортом на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 29.06.2017 № 451 «Про затвердження Правил користування міським електричним транспортом у місті Хмельницькому».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» (С. Бобух) та заступника міського голови М. Ваврищука.

 

 

Заступник міського голови  М. ВАВРИЩУК

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!