Рішення виконавчого комітету

від 25.06.2020 № 512 "2020061Про  внесення  на  розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження змін до Інвестиційної програми  міського   комунального   підприємства «Хмельницькводоканал»  на   плановий період (2020 р.)"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 25.06.2020 № 512

Про  внесення  на  розгляд сесії міської ради пропозиції про погодження змін до Інвестиційної програми  міського   комунального   підприємства «Хмельницькводоканал»  на   плановий період (2020 р.)

 

Розглянувши клопотання міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», з метою забезпечення економічної діяльності та господарської необхідності проектування і будівництва нових, розширення та модернізації діючих мереж з водопостачання та водовідведення, на виконання  постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 14.09.2017, № 1131 «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести на розгляд сесії міської ради  пропозицію про погодження  змін до Інвестиційної програми міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» на плановий період  (2020 р.)  (додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова     О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!