Рішення виконавчого комітету

від 26.03.2020 № 251 "Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про  внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії міської  ради від 11.12.2019 року №13"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 26.03.2020 № 251

 Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про  внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії міської  ради від 11.12.2019 року №13

 

Розглянувши звернення міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго», комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі»,  керуючись ст. 52 Закону   України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської  ради

ВИРІШИВ:

1. Внести на розгляд сесії міської ради пропозицію про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії міської  ради  від 11.12.2019 року №13 «Про встановлення для підприємств, організацій та установ, що належать до комунальної власності міста, нормативу і порядку відрахування частини чистого прибутку, яка підлягає зарахуванню до міського бюджету, та втрату чинності рішень міської ради», а саме: в пунктах  12 - 14 додатку цифру «10» змінити на цифру «0,01».

    2. Контроль  за виконанням  рішення покласти на фінансове управління Хмельницької міської ради.

 

Міський  голова   О. СИМЧИШИН

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!