Рішення виконавчого комітету

від 26.03.2020 № 270 "Про надання дозволу на передачу з балансу на баланс нежитлового  приміщення міської комунальної власності по провулку Човновому, 11"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 26.03.2020 № 270

Про надання дозволу на передачу з балансу на баланс нежитлового  приміщення міської комунальної власності по провулку Човновому, 11

 

 

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Технагляд» та Хмельницької міської комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням двадцять восьмої сесії міської ради від 30.10.2013 року № 11 «Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл Хмельницькій міській комунальній аварійно-рятувальній службі на водних об’єктах виконавчого комітету Хмельницької міської ради передати з балансу на  баланс комунального підприємства «Технагляд» нежитлове приміщення – частини будівлі сховища для човнів по провулку Човновому, 11, загальною площею 38,4 кв.м, балансовою вартістю 753,94 грн, знос 753,94 грн, залишковою вартістю 0,0 грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.

 

Міський голова О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!