Рішення виконавчого комітету

від 28.05.2020 № 446 "Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» вартість виконаних робіт по об'єкту"

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

від 28.05.2020 № 446

Про надання дозволу управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів передати на баланс міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» вартість виконаних робіт по об’єкту

 

Розглянувши клопотання управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів та міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», в зв’язку із завершенням виконання робіт з будівництва самопливного і напірного колекторів та каналізаційної насосної станції продуктивністю 1500 куб.м/добу на житловому масиві «Лезнево 1,2» - І черга, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням тридцятої сесії Хмельницької міської ради від 17.04.2019 № 23, виконавчий комітет Хмельницької міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Дозволити управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради передати на баланс міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал» вартість виконаних робіт по об’єкту: «Будівництво самопливного і напірного колекторів та каналізаційної насосної станції  продуктивністю  1500  куб.м/добу  на  житловому  масиві  «Лезнево 1,2» в м. Хмельницькому» - І черга, вартістю 13 564 648 (тринадцять мільйонів п’ятсот шістдесят чотири тисячі шістсот сорок вісім) гривень.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка та заступника міського голови А. Нестерука.

 

Міський голова   О. СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!