Рішення виконавчого комітету

від 28.09.2023 № 986 "Про впровадження на території Хмельницької міської територіальної громади автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування, затвердження Положення про особу (опе

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 28.09.2023 № 986

Про впровадження на території Хмельницької міської територіальної громади автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування, затвердження Положення про особу (оператора), уповноважену на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади та втрату чинності рішення виконавчого комітету міської ради від 09.08.2018 № 633

 

 

З метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку наданих транспортних послуг міським та приміським пасажирським транспортом, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень, розглянувши клопотання управління транспорту та зв’язку, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті», виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Впровадити на території Хмельницької міської територіальної громади автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування.

2. Затвердити Положення про особу (оператора), уповноважену на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком 1.

3. Затвердити Порядок та умови проведення конкурсу з визначення особи (оператора), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком 2.

4. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення особи (оператора), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади згідно з додатком 3.

5. Затвердити типову форму договору про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, який укладається між Оператором та Організатором згідно з додатком 4.

6. Уповноважити управління транспорту та зв’язку (Костик К.О.) від імені виконавчого комітету оголосити конкурс з визначення особи (оператора), уповноваженої на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду, забезпечення функціонування електронних систем та справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському транспорті загального користування на території Хмельницької міської територіальної громади, розмістити не пізніше ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу оголошення про його проведення та умови та забезпечити його проведення.

7. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 09.08.2018 № 633 «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування у м. Хмельницькому».

8. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови М. Ваврищука.

                                                                                                                     

Міський голова    Олександр СИМЧИШИН

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!