Новини
Є куди звернутися: у громаді діє кризова кімната та притулок
У Хмельницькій громаді діють кризова кімната та притулок, де постраждалі від домашнього насильства можуть отримати не лише безпечний тимчасовий прихисток, а й фахову допомогу.
У кризовій кімнаті можна перебувати від 10 до 20 діб. У притулку — до шести місяців. Там надають базові речі, продукти, допомагають відновити документи, отримати юридичну та психологічну підтримку, а також знайти роботу або постійне житло.
Адреси кризової кімнати та притулку не розголошуються задля безпеки постраждалих.
Хто має право на перебування:
• особи, направлені структурним підрозділом місцевої держадміністрації, виконавчим органом сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, або уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб чи мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим особам;
• неповнолітні, які перебувають або перебували у шлюбі;
• діти разом з одним із батьків або законним представником.
Станом на 30 липня 2025 року у кризовій кімнаті перебувало 28 осіб (11 сімей), яким було надано 448 соціальних послуг.
У притулку з 1 січня по 30 липня 2025 року перебувало 7 осіб (3 сім’ї), яким було надано 72 соціальні послуги.
У разі потреби звертайтесь до комунальної установи «Центр запобігання та протидії насильству» Хмельницької міської ради, вул. Перемоги, 10Б.
Телефон: 093 565 57 10.