Новини
З 28 серпня – у кінотеатрах країни документальний фільм «2000 метрів до Андріївки» (відео)
З 28 серпня 2025 року у національний кінопрокат виходить документальний фільм «2000 метрів до Андріївки» — нова стрічка від оскароносного українського режисера Мстислава Чернова, автора «20 днів в Маріуполі».
Фільм розповідає історію звільнення села Андріївка, розташованого за 10 кілометрів від Бахмута, бійцями Третьої окремої штурмової бригади. Стрічка документує запеклі бої українського контрнаступу 2023 року, а також особисті історії військових — людей, які ще донедавна були цивільними, а сьогодні відвойовують кожен метр української землі.
Закликаємо жителів громади долучитися до перегляду фільму в кінотеатрах. Це ще одна можливість побачити правду про війну очима тих, хто стоїть за нашу свободу.
Детальніше про фільм — на сайті: https://arthousetraffic.com/ua/films/2000-metriv-do-andriivki/