Рішення міської ради

Звернення №1

Голові Верховної Ради України

Парубію А.В.

Прем’єр міністру України

Гройсману В.Б.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Хмельницької міської ради сьомого скликання, від імені громади міста Хмельницького звертаємось до парламенту та уряду України, керівництва Південно-Західної залізниці з вимогою передачі мереж водопостачання та водовідведення мікрорайону Гречани, що належать Південно-Західній залізниці, у комунальну власність міста та доручити підготовку відповідного проекту акту Кабінету Міністрів України, його реалізацію і здійснення Міністерству економічного розвитку і торгівлі.

Хмельницька міська рада готова прийняти мережі водопостачання та водовідведення на баланс територіальної громади міста, проте вже другий рік поспіль наші звернення ігноруються і залишаються без реалізації.

Враховуючи вищевикладене,

ПРОСИМО:

1. Виробити механізм передачі від ПАТ «Укрзалізниця» мереж водопостачання та водовідведення мікрорайону Гречани в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького.

 

Звернення депутатів Хмельницької міської ради, прийняте на черговій вісімнадцятій сесії міської ради 25 жовтня 2017 року

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!