Рішення міської ради

Звернення №2

 

ЗВЕРНЕННЯ

Уряд Яценюка ініціює чергове збільшення вартості газу для населення, а саме так званої “соціальної” ціни на газ, яка складає в опалювальний період 3600 грн. за 1000 м3. Ціну на “соціальний” газ для населення з 1 квітня 2016 року хочуть збільшити на 53% до 5500 грн. за 1000 м3. У разі прийняття такого рішення, тарифи на центральне опалення можуть зрости на 80%. Заграючи з МВФ та на догоду місцевим олігархам, уряд продовжує заганяти український народ в тарифну утопію. На даний час суми в квитанціях вже перевищують розмір мінімальної заробітної плати і тим більше мінімальної пенсії. На 2016 рік уряд запланував підняти розмір мінімальної заробітної плати всього на 12%, а це лише 150 грн. Урядом України не проводиться індексація пенсій та заробітної плати відносно фактичного рівня інфляції за останні два роки. Також постійні зміни курсу валют негативно впливають на розвиток економіки та рівня доходів громадян, що свідчить про некомпетентність керівництва Національного банку України. Зубожіння народу України тільки посилюється і уряд своїми діями доводить людей до стану, коли знову почне говорити вулиця і тоді ніхто не встигне нікуди втекти. Народу України не потрібна милостиня від уряду у вигляді субсидій, котрі тільки збагачують олігархів, яким належать енергетичні компанії. Люди хочуть отримувати гідну заробітну плату та пенсію і самі вирішувати скільки енергоносіїв споживати та скільки за це платити. На сьогоднішній день газ видобутий в Україні компанією ПАТ “Укргазвидобування” продають НАК “Нафтогаз України” за ціною 1590 грн. без ПДВ (1908 грн. з ПДВ). Зважаючи на ціну видобутого газу в Україні, який повинен забезпечувати потреби населення України, Кабінет міністрів України не має права збільшувати ціну на “соціальний” газ.

Ми, депутати Хмельницької міської ради застерігаємо Кабінет міністрів України від підвищення “соціальної” ціни на газ для населення України та вимагаємо від Верховної ради України і Президента України, не допустити чергового знущання над народом України!

 

Звернення депутатів Хмельницької міської ради прийняте на черговій п’ятій сесії міської ради 16 березня 2016 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!