Рішення міської ради

Звернення №2

 

Президенту України

Зеленському В.О.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, депутати Хмельницької міської ради, стурбовані ситуацією, яка склалась з роботою Державної архітектурно-будівельної інспекції. За останні декілька тижнів будівельною інспекцією не присвоюються номера по сертифікатах при прийомі об’єктів в експлуатацію. До депутатів Хмельницької міської ради звернулася будівельна спільнота міста, а саме: будівельники Хмельниччини, інвестори, проектувальники, підприємства будівельної індустрії – члени асоціації «Регіональне Будівництво Хмельниччини», усього – 25 юридичних осіб, що проектують, зводять будівлі, виготовляють будівельні конструкції більше як на 1 млрд. грн. в рік, з проханням посприяти у наданні їм можливості хоча б якийсь час працювати, будувати та вводити в експлуатацію житлові будинки та інші об’єкти соціальної інфраструктури без корупційних поборів.

Просимо Вас навести лад в Державній архітектурно-будівельній інспекції та забезпечити будівельникам Хмельниччини, інвесторам, проектувальникам, підприємствам будівельної індустрії роботу в правових умовах, в рамках будівельних норм і правил, без хабарів.

 

Звернення прийняте на черговій тридцять другій сесії Хмельницької міської ради VІІ скликання 26.06.2019

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!