Рішення міської ради

Звернення №2

 

В.о. начальника Головного управління

Держгеокадастру у Хмельницькій області

Валерію МАНАЧИНУ

 

Голові Хмельницької обласної

державної адміністрації

Дмитру ГАБІНЕТУ

 

ЗВЕРНЕННЯ

На погодження внесено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територіальних громад у Хмельницькій області», як кінцевого завершення адміністративно-територіальної реформи у І півріччі 2020 року. До складу спроможної територіальної громади пропонується 12 сільських рад з центром ОТГ у місті Хмельницькому.

Ми, депутати Хмельницької міської ради, маємо враховувати це розпорядження у подальшій діяльності депутатського корпусу майбутньої ОТГ, після жовтневих виборів у 2020 році.

Розуміючи і передбачаючи складність подальшого соціального забезпечення мешканців майбутньої спроможної громади рівними і справедливими умовами буття, просимо відповідні структури, до яких направлене наше звернення, забезпечити виконання і дотримання наших вимог, а саме:

- надати Хмельницькій міській раді копії Генеральних планів територій, викопіювання з кадастрової карти (плану) з існуючими межами населених пунктів, інформацію щодо вільних земельних ділянок на території сільських рад, визначених для створення Хмельницької ОТГ;

- тимчасово, до обрання нового складу депутатського корпусу Хмельницької ОТГ, призупинити розгляд питань стосовно передачі у власність земельних ділянок, які перебувають в розпорядженні сільських рад, визначених для створення Хмельницької ОТГ;

- Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області тимчасово призупинити розгляд документів на отримання земельних ділянок у власність на землях сільських рад, визначених для створення Хмельницької ОТГ.

 

Звернення прийняте на черговій тридцять дев’ятій сесії Хмельницької міської ради 4 березня 2020 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!