Рішення міської ради

Звернення №2

 

Т.в.о. Голови Національної поліції України

Івану ВИГІВСЬКОМУ

 

Звернення

щодо справедливого службового розслідування та вжиття відповідних заходів стосовно причетних до ганебних дій працівників управління патрульної поліції в Хмельницькій області

Сьогодні, коли усі ми живемо в історичні часи, коли щодня проливається українська кров в боротьбі за своє існування, за свою Незалежність на фронті зі зброєю в руках, посіпаки кремля під маскою РПЦ МП, тут в тилу дозволяють собі не просто проводити свою агентурну діяльність, а й організовувати масові, публічні побої та катування з особливим цинізмом українських військових московськими попами у церквах. Як сталося це 2 квітня у центральному Соборі в місті Хмельницькому. Людей обурив цей випадок та зачепив до глибини душі. Тисячі свідомих містян вийшли та мирним шляхом показали свою позицію.

Проте одне з того, що найбільше вразило не лише хмельничан, а й усіх українців, це той випадок коли працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області без будь-яких підстав прислужуючи московитам складають протокол на побитого попами військовослужбовця Артура Ананьєва. Замість того, щоб захистити військового, котрий нещодавно повернувся з запеклих боїв за Україну, працівники патрульної поліції всупереч своїм посадовим інструкціям склали на нього протокол про адміністративне правопорушення, зачепивши честь та гідність кожного свідомого українця.

Зважаючи на суспільний резонанс ми, депутати Хмельницької міської ради та Хмельницький міський голова від імені Хмельницької міської територіальної громади  вимагаємо, вимагаємо справедливого службового розслідування та вжиття відповідних заходів щодо причетних до ганебних дій працівників управління патрульної поліції в Хмельницькій.

 

Звернення прийняте на позачерговій двадцять шостій сесії Хмельницької міської ради восьмого скликання 04 квітня 2023 року

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!