Рішення міської ради

Звернення №2

 

ЗВЕРНЕННЯ

Результатом року діяльності уряду на чолі з Прем'єр-міністром А.Яценюком, який прийшов до влади на крові Героїв Революції Гідності та російсько-української війни, стало значне зростання комунальних тарифів, урізання соціальних стандартів, намагання розпродати стратегічні та прибуткові підприємства і землю сільськогосподарського призначення, свавілля каральних органів, переслідування політичних опонентів, кидання за грати націоналістів-учасників війни та революції, волонтерів. Замість того, щоб вживати дієві управлінські заходи для реанімації державної економіки та покращення якості життя українців А.Яценюк та його уряд займалися лише імітацією реформ, лобіюванням інтересів олігархічних кланів, знищенням політичних конкурентів.

Незважаючи на обіцянки у 2013 році, ще тоді опозиціонера А.Яценюка, зменшити тарифи на природний газ, електроенергію та комунальні послуги, за ініціативи його ж уряду з 1 квітня 2015 року у декілька разів було збільшено тарифи на енергоносії для населення без будь-яких на те економічних обґрунтувань. Газ власного видобутку відданий у розпорядження олігархів, а населенню продають набагато дорожчий імпортний газ. Мільярди кубів газу зникають на потреби “спільного користування” з приватними структурами. А уряд вже витратив понад 1 млрд. доларів на постачання газу та електроенергії на тимчасово окуповані території Донбасу, знаючи, що рахунки за поставлені енергоресурси ніхто не оплачує.

В чому насправді уряд Яценюка досягнув "успіху", так це в небачених до цього обсягах корупції. А.Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в уряді України та не вживають заходи щодо відшкодування нанесених державі збитків. Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведені до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств.

Вимагаємо від Верховної Ради України розглянути питання відставки уряду під керівництвом А.Яценюка за підсумками року його діяльності, а саме: провальну соціально-економічну політику, захист інтересів олігархів, небажання боротися з корупцією.

 

Звернення депутатів Хмельницької міської ради прийняте на позачерговій другій сесії міської ради 22 грудня 2015 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!