Рішення міської ради

Звернення №3

 

Начальнику головного управління

Національної поліції у Хмельницькій області

Руслану ГЕРАСИМЧУКУ

 

 

Звернення

про проведення розслідування щодо групи осіб котра била, катувала та морально принижувала позбавивши волі військового Артура Ананьєва

Сьогодні, коли усі ми живемо в історичні часи, коли щодня проливається українська кров в боротьбі за своє існування, за свою Незалежність на фронті зі зброєю в руках, посіпаки кремля під маскою РПЦ МП, тут в тилу дозволяють собі не просто проводити свою агентурну діяльність, а й організовувати масові, публічні побої та катування з особливим цинізмом українських військових попами у церквах. Як сталося це 2 квітня у центральному Соборі в місті Хмельницькому. Людей обурив цей випадок та зачепив до глибини душі. Тисячі свідомих містян вийшли та мирним шляхом показали свою позицію.

Проте одне з того, що найбільше вразило не лише хмельничан, а й усіх українців, це той випадок коли працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області без будь-яких підстав прислужуючи московитам складають протокол на побитого попами військовослужбовця Артура Ананьєва.

 Зважаючи на суспільний резонанс ми, депутати Хмельницької міської ради та Хмельницький міський голова від імені Хмельницької міської територіальної громади, вимагаємо дієвого розслідування щодо групи осіб котра била, катувала та морально принижувала  військового Артура Ананьєва.

Також вимагаємо взяти розслідування під особистий контроль.

 

Звернення прийняте на позачерговій двадцять шостій сесії Хмельницької міської ради восьмого скликання 04 квітня 2023 року

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!