Рішення міської ради

Звернення №4

 

Керівнику Хмельницької обласної прокуратури

Олексію ОЛІЙНИКУ

 

Звернення

щодо захисту інтересів держави та прав українського захисника

Сьогодні, коли усі ми живемо в історичні часи, коли щодня проливається українська кров в боротьбі за своє існування, за свою Незалежність на фронті зі зброєю в руках, посіпаки кремля під маскою РПЦ МП, тут в тилу дозволяють собі не просто проводити свою агентурну діяльність, а й організовувати масові, публічні побої та катування з особливим цинізмом українських військових попами у церквах. Як сталося це 2 квітня у центральному Соборі в місті Хмельницькому. Людей обурив цей випадок та зачепив до глибини душі. Тисячі свідомих містян вийшли та мирним шляхом показали свою позицію.

Зважаючи на суспільний резонанс ми, депутати Хмельницької міської ради, вимагаємо взяти розслідування під особистий контроль та захистити інтереси держави та права українського захисника по суті кримінального провадження по статті 296, частини 2: «хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб» щодо військового Артура Ананьєва.

 

Звернення прийняте на позачерговій двадцять шостій сесії Хмельницької міської ради восьмого скликання 04 квітня 2023 року

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!