Рішення міської ради

Звернення №5

 

Начальнику Управління Служби безпеки

України у Хмельницькій області

Тарасу ЦЮЦЮРІ

 

Звернення

щодо проведення перевірки діяльності храмів Української Православної Церкви московського патріархату на території Хмельницької міської територіальної громади

Сьогодні, усі ми живемо фактично в історичні часи. Українська нація бореться за своє існування, за свою Незалежність, за свободу та демократію усього світу з країною-терористом - росією, як на фронті зі зброєю в руках, так і в тилу проти російських структур. Одна з них, це так звана «Українська православна церква» московського патріархату (РПЦ МП), котра цілеспрямовано працює на терористів та руській мір. Проте в ці дні вони, як ніколи почали показувати своє справжнє обличчя. Це масові, публічні побої та катування українських військових у церквах, це побиття дітей в котрих у руках Український стяг, це зустріч російських окупантів з обіймами на тимчасово окупованих територіях, це коригування вогню по мирних містах та селищах, тощо.

Як наслідок по всіх містах України, включаючи місто Хмельницький, люди почали виходити на масові акції протесту. Один із наймасовіших відбувся у місті Хмельницькому 2 квітня під стінами центрального Собору. Під тим Собором, де публічно попи побили військового. Тисячі хмельничан прийшли та мирним шляхом проголосували про перехід головного храму РПЦ МП до єдиної Православної церкви України.

Під час проведення інвентаризації майна в Соборі було знайдено проросійську літературу з пропагандою руського міра та агітаційно-пропагандистські матеріали.

Зважаючи на суспільний резонанс ми, депутати Хмельницької міської ради розуміючи надскладну ситуацію вимагаємо проаналізувати матеріали, які були знайдені в Соборі на предмет колабораціонізму, державної зради, тощо. Провести перевірки діяльності всіх храмів УПЦ МЦ на території Хмельницької міської територіальної громади та притягнути до відповідальності усіх причетних до російської агентурної мережі.

 

Звернення прийняте на позачерговій двадцять шостій сесії Хмельницької міської ради восьмого скликання 04 квітня 2023 року

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!