Рішення міської ради

Звернення №6

 

Президенту України

Порошенку П.О.

 

ЗВЕРНЕННЯ

Пожежа та вибухи на військових складах Чернігівської Ічні – це ланцюг бездіяльності і некомпетентності в роботі керівництва СБУ, Міністра оборони та Генерального штабу. Вважаємо, що в умовах особливого стану (воєнної агресії Росії на Донбасі), виконавча влада має приділяти посилену увагу питанням обороноздатності країни та забезпечення безпеки громадян. А що ж ми маємо? З початку російської агресії проти України вже четверта надзвичайна подія на складах озброєнь ЗСУ. Недбалість військових чинів за нинішніх обставин є злочином. Сподіваємся на об’єктивне розслідування правоохоронними структурами чергової надзвичайної події на військовому об’єкті, як і тих, що стались раніше. Ми вимагаємо притягнення до відповідальності тих посадовців, які б за своїм статусом давно мали вжити адекватних заходів для припинення перманентного знищення українських військових арсеналів.

Хмельничани втомились від гучних випадків знищення військового майна, майна громадян України, трагедії загибелі людей. Всій українській громаді соромно за ці ганебні вибухи, про які говорять всі ЗМІ на весь цивілізований  світ!

Подоляни вимагають від Вас, пане Президенте, нарешті втрутитися та покарати винних у рецидивах підпалів і терористичних актах, звільнити Міністра оборони України та Голову СБУ.

 

Звернення прийнято на черговій двадцять п’ятій сесії Хмельницької міської ради 10 жовтня 2018 року.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!