Звіт про періодичне відстеження результативності рішення сесії Хмельницької міської ради від 20.09.2017 року № 28 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому».

Звіт про періодичне відстеження результативності рішення   сесії  Хмельницької міської ради від 20.09.2017 року № 28 «Про затвердження  Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому».

Вид та назва регуляторного акту, результативність якого відстежується:  рішення сесії Хмельницької міської ради    «Про затвердження  Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому».

Назва виконавця заходів з відстеження: управління торгівлі Хмельницької міської ради.

Цілі прийняття акта:

      -     врегулювання проведення масових заходів у м. Хмельницькому, підтримка суб’єктів підприємницької діяльності, недопущення неконтрольованого розміщення об’єктів торгівлі на території міста, створення максимально сприятливих умов для розширення туристичних послуг, що надаються, визначення порядку проведення фестивалів та ярмарок і належного контролю   за їх здійсненням

Строк виконання заходів з відстеження: з 25 серпня  по 10 вересня  2021 року .

Тип відстеження: періодичне відстеження.

Методи одержання результатів відстеження: статистичні .

Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних: результати відстеження регуляторного акта одержані на підставі аналізу  наявних даних дозвільного органу - управління  торгівлі.

Кількісні та якісні показники результативності акта:

Якісні показники :

Інформація при  прийняте рішення сесії міської ради  була розміщена на сайті міської ради, в інших засобах масової інформації. Суб’єктам господарювання  надавалась консультативна допомога  в реалізації  вимог рішення при здійсненні торгівельної діяльності.

В результаті реалізації регуляторного акту впорядковано   процес організації та проведення масових заходів, розміщення об’єктів торгівлі  на території міста.

Кількісні показники

2019 рік

 2020 рік

 8 місяців 2021 рік

Кількість проведених фестивалів, ярмарків, од.

15

12

7

Кількість учасників

167

74

92

Надходження коштів, тис. грн.

     561714

539588

243250

 

 

 

 

 

 

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: даний регуляторний акт є ефективним, результати його дії позитивні. На підставі відстеження результативності дії рішення сесії  Хмельницької міської ради від 20.09.2017 року № 28 «Про затвердження  Положення про порядок організації та проведення масових заходів у місті Хмельницькому» можна зробити висновок, що шляхом впровадження цього регуляторного акта вдалося досягти цілей, задекларованих при його прийнятті.

             

 

З повагою 

начальник управління                                                                          Руслана СІДЛЕЦЬКА      

 

Світлана Гаврилюк 65 11 41

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 76-21-12 [email protected]
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 65-73-80 [email protected]

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!