ЗВІТ про відстеження результативності регуляторного акта "Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмельницькому”

 

ЗВІТ

про відстеження результативності регуляторного акта

"Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмельницькому”

1. Вид та назва регуляторного акта.

Вид регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Назва

"Про затвердження Положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м. Хмельницькому”

Дата прийняття

14.04.2011 р.

Номер

№ 398

2. Виконавець заходів відстеження

Управління ЖКГ Хмельницької міської ради

3. Цілі прийняття акта

  • розгляду питань щодо розміщення технічних елементів телекомунікаційних мереж;
  • пошкоджень конструкцій дахів (покриття) та оголовків димовентиляційних каналів, фасадів багатоповерхових житлових будинків та споруд, упорядкування встановлення технічних елементів;
  • витрат за використання елементів житлових будинків суб'єктами підприємницької діяльності,  які займаються розміщенням технічних елементів телекомунікаційних мереж на будинках та спорудах.

4. Метод одержання результатів      

    відстеження

Статистичний

5. Тип відстеження

Періодичне

6. Строк виконання заходів з відстеження

З 01.06.2011 р. по 01.06.2018 р.

7. Дані та припущення, на основі яких     відстежувалась результативність регуляторного акта

Для відстеження результативності регуляторного акта використовувалась бухгалтерська та економічна звітність. Результати відстеження отримані методом аналізу основних показників фінансово-господарської діяльності підприємств - надавачів послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

8. Кількісні та якісні значення показників результативності

1) Якісні показники результативності :

  • скарг мешканців щодо неналежного утримання та експлуатації будинку у зв'язку із розміщенням технічних елементів телекомунікаційних мереж
  • виконання заявок мешканців щодо усунення недоліків в результаті неналежного виконання операторами (провайдерами) робіт по прокладанню (використанню) телекомунікаційних мереж

2) Кількісні показники результативності:

-  додаткові кошти на здійснення господарської діяльності, що отримані житлово-експлуатаційними організаціями(управляючими муніципальними компаніями) внаслідок укладання договорів про розміщення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах після сплати податку на додану вартість, тис. грн.

- дебіторська заборгованість операторів (провайдерів) перед житлово-експлуатаційними конторами (управляючими муніципальними компаніями), тис. грн.

2015 рік

2016 рік

2017 рік

 

25

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

465,1

 

 

 

 

 

 

 

 

20,52

 

22

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

441,1

 

 

 

 

 

 

 

 

57,45

 

21

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

420,2

 

 

 

 

 

 

 

 

88,55

 

 

 

9. Оцінка  результатів

   реалізації регуляторного акта та 

   ступеня досягнення визначених 

   цілей

Вигоди територіальної громади від запровадження даного регуляторного акта є очевидними, оскільки в результаті прийняття даного рішення вирішено питання порядку розміщення технічних елементів на будинках і спорудах у м. Хмельницькому. Кошти, що отримують житлово-експлуатаційні організації (управляючі муніципальні компанії), для відшкодування витрат за розміщення технічних елементів (пристроїв) на житлових будинках  спрямовуються на здійснення поточного ремонту конструктивних елементів будинків.

 

 

 

             Начальник управління житлово-

             комунального господарства                                                                    В. Новачок

Посадові особи виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відповідальні за здійснення державної регуляторної політики

ПІБ Адреса
Новодон Оксана Юріївна
начальник управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 65-73-80 [email protected]
Сахарова Наталія Євгенівна
начальник відділу розвитку промисловості та підприємництва управління економіки
м. Хмельницький, вул. Героїв Маріуполя, 3 (0382) 76-21-12 [email protected]

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!