ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 28.08.2025 № 1158
Про внесення змін до рішення    виконавчого комітету від 09.12.2021 №1165 зі змінами
 
 
Розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів»,  Програми підтримки членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України мешканців Хмельницької міської територіальної громади «Родини Героїв» на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням позачергової двадцять п’ятої сесії міської ради від 28.03.2023 №23 зі змінами, рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 22.11.2012 №1004 «Про встановлення режиму роботи майданчиків для паркування  в м. Хмельницькому» зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.12.2021 № 1165 «Про визначення переліку осіб – членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни (АТО/ООС), Захисників і Захисниць України, яким буде надано право безоплатного паркування транспортних засобів на відведених майданчиках для паркування в м. Хмельницькому» зі змінами, доповнивши додаток до рішення пунктом 29  наступного змісту:
 
29.  | Сіргун Олександр Васильович  | ВХ 1000 ЕХ  | 
 
          2. Контроль за виконанням рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради та заступника міського голови М. Кривака.
 
Міський  голова  Олександр  СИМЧИШИН