Skip to main content
Loading...

Breadcrumb

Головна / / Діалог із владою. Особистий прийом Василя Новачка /
Опубліковано
.
Категорія новини:

Сьогодні відбувся особистий прийом громадян, який провів заступник міського голови Василь Новачок.

Під час прийому мешканці громади порушили низку питань, що належать до сфери житлово-комунального господарства, благоустрою та управління міською інфраструктурою. 

Зокрема, звернення стосувалися надання житлово-комунальних послуг, проведення ремонтних робіт у багатоквартирних будинках, благоустрою прибудинкових територій, облаштування місць для паркування, а також питань, пов’язаних із використанням об’єктів нерухомості та земельних ділянок. 

У ході спілкування громадяни отримали необхідні роз’яснення щодо порушених питань. Частину звернень було вирішено безпосередньо під час прийому, а окремі питання взято в роботу для подальшого опрацювання відповідними структурними підрозділами та комунальними підприємствами.