Новини

Новий завод з виробництва засобів захисту рослин та мікродобрив відкрили на території Хмельницької громади

«Дуже хочеться, щоби таких подій зараз було якомога більше!

Сьогодні взяв участь у відкритті на території нашої громади нового потужного заводу з виробництва засобів захисту рослин і мікродобрив бренду «Bayton» від групи компаній «VITAGRO».

Найновіші технології, висока екологічність, молодий професійний колектив, у якого горять очі – дуже приємно, що навіть попри війну наша економіка працює, інвестиційні проєкти не закриваються.

Сотні нових робочих місць, десятки мільйонів гривень податків, конкурентність з європейськими і світовими виробниками і потужна підтримка аграрного сектору.

За словами власників заводу, після повномасштабного вторгнення багато ринків засобів захисту та добрив закрилися для українських аграріїв, тому нове потужне виробництво – гостра потреба, що дасть їм доступ до якісного продукту європейського рівня за конкурентними цінами.

Дякуємо нашим воїнам за можливість працювати і формувати стійкий тил!

Працюємо далі…

Тримаймо стрій!», - розповів міський голова Олександр Симчишин на власній сторінці у мережі фейсбук.

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!