Інформація для отримувачів гуманітарної допомоги

Отримувачі гуманітарної допомоги

24 лютого – день, який закарбується в пам’яті кожного українця. Саме тоді, російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україні, тисячі будинків зруйновані, сотні тисяч людей втратили свої домівки. Серед мирних жителів тисячі вбитих і набагато більше поранених. Кількість біженців та внутрішньо переміщених осіб перевищує десять мільйонів осіб.

З перших днів воєнного вторгнення російських окупантів, Хмельницька міська рада щоденно працює заради перемоги, надаючи гуманітарну допомогу усім, кому це необхідно, зокрема для забезпечення потреб військових частин Збройних Сил України, територіальних громад, що знаходяться в зоні проведення бойових дій, а також постійно забезпечує внутрішньо переміщених осіб продуктами харчування, одягом тощо.

Хмельницька міська рада однією з перших надсилала гуманітарну допомогу після деокупації багатьох територіальних громад, в тому числі, Херсонської, Ізюмської та інших.

Фізичні особи, які прибули до міста і отримали статус внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і мають відповідну довідку, можуть отримати гуманітарну допомогу у Штабі допомоги переселенцям Хмельницької МР. Розташування: Кінотеатр ім. Т. Шевченка (Проскурівська, 40), телефони штабу: +380-67-380-15-57. Офіційний канал для оперативного інформування і координації у справах вимушених переселенців в телеграм: Khmelnytskyi_Dopomoga  

Видача гуманітарної допомоги для осіб, які отримали статус ВПО та проживають на території Хмельницької ромади, відбувається згідно графіка, який публікується на офіційному телеграм: Khmelnytskyi_Dopomoga.  Кількість визначається в залежності від наявних ресурсів.

Юридичні особи, міста та територіальні громади, які потребують допомоги, можуть звертатись до Хмельницької міської ради за адресою: вул. Героїв Маріуполя, 3, Хмельницький, 29000 або в електронному вигляді на офіційну електронну адресу: [email protected].

 

Дорогі хмельничани! Схилімо голови і вшануймо світлу пам'ять та героїчний подвиг воїнів, що загинули на полі бою. Згадаймо мирних громадян та дітей, життя яких обірвала збройна агресія російської федерації проти України. Загальнонаціональна хвилина мовчання... Слава Україні! Героям Слава!